Mūsų istorija

Buhalterinės apskaitos paslaugos mažoms ir vidutinėms įmonėms yra pagrindinė mūsų veiklos sritis. Tvarkinga buhalterinė apskaita – vienas svarbiausių įmonės sėkmės veiksnių. Buhalterinė apskaita reikalauja specialių žinių ir įgūdžių, dėl kurių trūkumo buhalterinė apskaita būna apleidžiama. Todėl svarbi įmonės „Joola“ teikiama paslauga – kruopštus ir tikslus apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas. Dar viena paslauga – įmonių veiklos finansinės analizės įvertinimas, kuris labai svarbus, norint žinoti įmonės lėšų panaudojimo efektyvumą.

Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, turintys daugiau kaip 20 metų darbo patirtį, puikiai išmanantys įstatymų bazę ir norminius aktus, žinantys, kad buhalterinė apskaita reikalauja specifinių šios srities žinių, apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas – įgūdžių ir kruopštumo, o buhalterinės apskaitos paslaugos apskritai yra atsakingas ir sąžiningas darbas.

Be to, kad atliekama ir / ar tvarkoma buhalterinė apskaita, teikiamos kitos buhalterinės apskaitos paslaugos, įmonė „Joola“ taip pat konsultuoja klientus mokesčių naujovių klausimais, bendradarbiauja su teisinių konsultacijų paslaugas teikiančiais specialistais, padeda norintiems įsteigti naują arba pertvarkyti esamą įmonę.

Buhalterinė apskaita, buhalterinės apskaitos tvarkymas ir kitos buhalterinės apskaitos paslaugos, mokesčių konsultacijos – savo atsakomybe garantuojame kokybę kiekvienai iš šių paslaugų. Veiklos rizika yra apdrausta bendrosios civilinės atsakomybės draudimu, todėl galimybės patirti nekompensuojamus nuostolius beveik nėra.

UAB „Joola“ buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Mums svarbu, kad kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo jos dydžio ir buveinės vietos, būtų suteiktos aukštos kokybės buhalterinės apskaitos paslaugos, tokios kaip buhalterinė apskaita, apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas, finansinės analizės įvertinimas, ir profesionalios mokesčių konsultacijos už gerą kainą.

person-using-macbook-374720