Tvarkinga įmonės buhalterinė apskaita – vienas svarbiausių sėkmingos įmonės veiklos veiksnių. Buhalterinė apskaita padeda stebėti įmonės pelningumą, mokumą, laiku ir tvarkingai sumokėti mokesčius, parengti reikiamus dokumentus, išvengti nuostolių. Buhalterinė apskaita naudinga planuojant įmonės plėtros galimybes.

Tačiau buhalterinė apskaita reikalauja žinių ir įgūdžių, kurių kartais pritrūksta. Todėl apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas yra svarbi mūsų įmonės teikiama paslauga. Buhalterinės apskaitos tvarkymas yra sudėtinis procesas, reikalaujantis gero įstatymų ir kitų teisės aktų išmanymo.

Mūsų įmonėje dirba patyrę specialistai, kurie sutvarkys net labiausiai apleistą buhalterinę apskaitą. Buhalterinės apskaitos tvarkymas susideda iš tokių procesų, kaip:

  • Pirminių dokumentų tvarkymas
  • Finansinės atskaitomybės sudarymas
  • Ūkinių operacijų registravimas į reikiamus buhalterinės apskaitos registrus
  • Mokesčių perskaičiavimas
  • Smulkiausių apskaitos klaidų taisymas
  • Visų reikiamų ataskaitų rengimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms
  • Deklaracijų rengimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms

Su buhalterine apskaita susijusios buhalterinės apskaitos paslaugos, tarp jų – apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas, teikiamos įvairaus dydžio įmonėms ir bendrovėms visoje Lietuvoje. Apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas susideda iš įvairių procesų, pradedant pirminių dokumentų tvarkymu ir baigiant ataskaitų bei deklaracijų pateikimu valstybinėms institucijoms.

Geras kainos ir kokybės santykis – su tuo susijusios visos įmonės „Joola“ teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos. Be to, mes prisiimame atsakomybę dėl buhalterijos teisingumo už atgalinį laikotarpį – nuo to momento, kai buhalterinė apskaita buvo perduota mūsų įmonei.

stellrweb-djb1whucfBY-unsplash