Buhalterines paslaugas teikiančios įmonės pirmiausia teikia tokias apskaitos paslaugas kaip: apskaitos įrašų auditas, finansinių ir apskaitos sistemų kūrimas, finansinių ataskaitų rengimas, biudžetų rengimas, mokesčių planavimas ir rengimas, darbo užmokesčio apskaitos tvarkymas, įmonės apskaita ir sąskaitų išrašymas.

Kiekvienas fizinis ar juridinis asmuo yra girdėjęs  sąvoka – buhalterinės paslaugos. Vieniems buhalterija apsiriboja šeimos finansais, bet įmonės su apskaita ir buhalterija susiduria kiekvieną dieną. Juk finansai yra viena svarbiausių verslo sudedamųjų dalių, o įmonės teikiančios buhalterines paslaugas, nuo to neatsiejama dalis. Pačią buhalterinės paslaugos sąvoką supa ir daugiau elementų, tokių kaip teisė, vadyba ir, žinoma, ekonomika, o įvaldyti visus šiuos elementus nėra paprasta, todėl dažnai buhalterines paslaugas teikia specializuotos tuo užsiimančios įmonės. 

 

Taip pat buhalterines paslaugas teikiančios įmonės vis dažniau teikia ir konsultavimo paslaugas. Kadangi įmonės ekonominės veiklos rezultatai priklauso nuo tinkamai orgonizuojamos buhalterinės apskaitos, tad puikių specialistų  patarimai apskaitos klausimais ne tik padės išspręsti apskaitos problemas bet ir suprasti galimus iššūkius verslo plėtojimo klausimais, taip pat apskaitos sistemos diegimu ir lokalizavimu, optimizuojant ir automatizuojant apskaitos procesus ir darbo eigą, nustatant vietines ar tarpvalstybines ataskaitas, valdant sandorių projektus ar netgi siekiant įdarbinti ir apmokyti profesionalius jūsų įmonės darbuotojus.

 

Buhalterinės paslaugos taip pat naudingos ir įmonėms, kurios dėl kažkokių priežasčių apleido savo įmonės apskaitą ir dabar susiduria su įvairiomis kliūtimis, kurios turi įtakos šių įmonių gebėjimui konkuruoti rinkoje ir teikti kokybiškas buhalterines paslaugas klientams.

Apskaita vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį valdant verslą, nes ji padeda stebėti pajamas ir išlaidas, užtikrinti įstatymų laikymąsi ir suteikti investuotojams, vadovybei ir vyriausybei kiekybinę finansinę informaciją, kuri gali būti naudojama priimant verslo sprendimus ateityje.  Kiekviena įmonė turėtų vesti tris pagrindines finansines ataskaitas:

 

– Pelno (nuostolių) ataskaitą, kurioje pateikiama informacija apie įmonės pelną ir nuostolius.

– Balansinė ataskaita, kuri suteikia aiškų vaizdą apie jūsų verslo finansinę padėtį realiu laiku.

– Pinigų srautų ataskaita, tai tartum tiltas tarp pelno (nuostolių) ataskaitos ir balansinės ataskaitos, pateikta informaciją apie tam tikru laikotarpiu sukauptus ir išleistus pinigus.

 

Kodėl įmonėms yra reikalingos buhalterinės paslaugos?

Pradėti savo nuosavą verslą ir tuo pat metu efektyviai tvarkyti savo įmonės buhalterinės sąskaitas yra tikras iššūkis. Jei laiku nesulauksite tinkamos pagalbos – yra tikimybė, kad pateksite į “buhalterinius spąstus”. Pirmosios įmonės buhalterijos organizacijos dienos gali būti labai sudėtingos, spaudimas atsiranda pradėjus tvarkyti mokesčių mokėjimus ir įmones sąskaitas. Finansinė įmonės padėtis gali labai greitai komplikuotis. Todėl profesionalaus buhalterio konsultacija ir patikimos buhalterinės paslaugos gali būti tinkamiausias sprendimas. 

Būti atsakingam už savo įmonės sėkmę ir užtikrinti, kad viskas vyktų taip, kaip jūs įsivaizduojate, yra sunkus darbas, kurį norisi atlikti gerai. Tačiau yra viena konkreti sritis, kurią visos įmonės privalo atlikti nepriekaištingai, tai įmonės buhalterinė apskaita.

Visos įmonės privalo pateikti savo finansines ataskaitas įmonių registrui. Į biržos sąrašus įtraukti subjektai privalo juos pateikti vertybinių popierių biržose, taip pat tiesioginių ir netiesioginių mokesčių deklaravimo tikslais. Nereikia nė sakyti, kad įmonės apskaita vaidina svarbų vaidmenį visuose šiuose scenarijuose.

Kai buhalterija atliekama teisingai,pasimato aiškus įmonės finansinės būklės vaizdas. Tai leidžia priimti pagrįstus sprendimus, padedančius plėtoti verslą. Taip pat įgyti daugiau žinių apie ateityje planuojamų sprendimų įgyvendinimą – gal atėjo laikas įmonės plėtrai, o gal reikia pasamdyti nauja darbuotoją.

Buhalterinės apskaitos programa

Siekiant palengvinti įmonėms buhalterinės apskaitos naštą rekomenduojame integruoti buhalterinę apskaitos ir verslo valdymo programą. Lietuvoje populiariausios verslo valdymo ir apskaitos sistemos yra AGNUM, RIVILE ar NAVISION.

Agnum ir Rivile tinka tiek mažoms tiek stambioms įmonėms.Tuo tarpu Navision labiau rekomenduojama naudoti mažoms įmonėms ar tik pradedantiems verslą. Bet kokiu atveju visos šios sistemos patogios įmonėms užsiimančiomis tiek mažmenine tiek didmenine prekybą, taip pat šias verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemas naudoja ir švietimo vadyboje, transporto logistikoje, paslaugų sferose ir kt. Profesionali verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos programa tai saugi platforma su pažangia programine įranga jūsų įmonei. Programos pagalba galima lengvai apskaičiuoti įmonės darbuotojų darbo užmokestį, išlaidas ir pajamas. Programa visiškai užtikrina įmonės buhalterijos konfidencialumą. Galima lengvai sukurti skaitmenines analitines ataskaitas, kurios padės nustatyti pelningiausias verslo sritis, skatinančias tolimesnį įmonės augimą. Taip pat šiomis sistemomis galima naudotis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šiose programose galite keisti ir kalbą, tad kalbos barjeras taip pat ne problema norint naudotis buhalterinėmis apskaitos programomis. Taigi, konsultacijos metu išsiaiškinsime jūsų įmonės poreikius ir pritaikysime patogiausią sistemą jūsų įmonės finansams tvarkyti. Visos apskaitos ir verslo valdymo sistemos turi nuolatinį jų kūrėjų palaikymą, diegiami naujinimai ir patobulinimai tad sistema lengvai adaptuojasi prie besikeičiančių įstatymų ar mokestinės bazės. Be to pritaikę jūsų įmonei tinkamiausią apskaitos sistemą – supažindinsime su jos privalumais ir išmokysime naudotis.

Konsultacijos apskaitos klausimais

Pasitikėjimas ir atsidavimas – tai mūsų įmonės moto!

UAB “Joola” – buhalterinės apskaitos įmonė Kaune komanda teikia išsamias mokesčių apskaitos konsultacijas, įstatymų nustatytas buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio apskaitos ir mokesčių administravimo paslaugas įvairioms įmonėms ir užsienio subjektams. Turime didelę patirtį teikiant buhalterines paslaugas Kaune ir galime jums pasiūlyti kokybiškas ir patikimas buhalterines paslaugas. Su mumis jūs gaunate „viskas viename“- palaikymą, jungiantį aukščiausios kokybės paslaugas ir konsultacijas bei patirtį visose mokesčių srityse. Mes esame tam, kad galėtume padėti jums veiksmingai spręsti iškilusius iššūkius.

Mes ne tik pateiksime jums atsakymus, bet ir pateiksime sprendimus, pritaikytus jūsų specifiniams poreikiams, taip pat galime lengvai prisitaikyti jei jūsų poreikiai keičiasi. Nepriklausomai nuo jūsų verslo pobūdžio ir dydžio, mūsų komanda suteiks jums naujausias žinias apie mokesčių reguliavimą ir apskaitos politiką, kuri ne tik padės jums įvykdyti įsipareigojimus, bet ir palengvins papildomų mokesčių riziką.

Turime daug žinių ir patirties tvarkant vietinių Lietuvos įmonių buhalterinę apskaitą. Be to, mūsų kompetencijos sritys apima konsultacijų dėl įmonių susijungimų ir įsigijimų, finansinio patikrinimo ir vadovybės ataskaitų teikimo klausimus. Taip pat teikiame konsultacijos paslaugas vertybinių popierių rinkoje veikiančioms įmonėms. Konsultuojame ne tik  jūsų įmonės buhalterinės apskaitos ir ataskaitų teikimo klausimais Lietuvoje, taip pat galime lengvai prisitaikyti prie rinkos pokyčių ar prie tarptautinės rinkos reikalavimų. Siekiant patenkinti greito ataskaitų teikimo ir aukštos apskaitos kompetencijos poreikius naudojame profesionalias rinkoje patvirtintas buhalterinės apskaitos sistemas.

Mus motyvuoja ir įkvepia dinamiška mūsų įmonės aplinka. Esame visada pasiruošę komandiniam darbui, o pasitikėjimas ir atsidavimas eina kartu su meistriškumu – taip mes kuriame vertę, kurios jūs ieškote.

Buhalterinės apskaitos įstatymas ir kiti teisės aktai

Įmonės ekonominės veiklos rezultatai priklauso nuo tinkamai orgonizuojamos buhalterinės apskaitos. Buhalterinės apskaitos principų įstatymas reglamentuoja bendrus turto ir nuosavybės apskaitos principus. Svarbu pažymėti, kad visi apskaitos įrašai turi būti pagrįsti apskaitos dokumentais (sąskaitomis faktūromis, čekiais ir pan.). Be to, yra taisyklių, reikalaujančių, kad specialūs dokumentai būtų archyvuojami nuo 10 iki 50 metų. Todėl turėti patikimą ir patyrusį buhalterį, kuris pasirūpins Jūsų įmonės buhalterine apskaita, yra esminė bet kokio verslo dalis.

yra esminė bet kokio verslo dalis.

Buhalterinės paslaugos smulkioms įmonėms

Jei pastebite, kad jūsų smulkiajam verslui dažnai pritrūksta laiko, o jūsų personalas įsitempęs ir pervargęs, taip, jūs tikrai turėtumėte samdyti buhalterinę įmonę, kuri suteiktų patikimas ir į Jūsų įmonės veiklą orientuotas buhalterines paslaugas, kurios patenkins smulkaus verslo poreikius. Buhalterinės apskaitos įmonė  “Joola”, esanti Kaune, Jums tikrai gali padėti.  

Laikas, kurį jus galėsite sutaupyti, yra neįkainojamas, o jūs būsite ramūs, nes jūsų įmonę lydės kokybiškos Joola ekspertų teikiamos buhalterinės paslaugos. Pasitikėkite mūsų komanda, kuri apžvelgs visus finansų ir apskaitos aspektus, o užduotys bus atliktos laiku ir tiksliai.

 

Smulkaus verslo savininkai dažnai yra užsiėmę stengdamiesi teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir produktus, todėl jiems lieka mažiau laiko tvarkyti savo finansus ir apskaitą. Daugeliui šių įmonių gali būti naudingos smulkaus verslo apskaitos paslaugos, ir čia mūsų specialistai gali padėti. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas smulkioms įmonėms visoje Lietuvoje, o mūsų komandai vadovauja apskaitos, buhalterijos ir mokesčių pramonės ekspertai. Kauno buhalterių komanda visada pasirengę aptarnauti ir suteikti aukščiausio lygio buhalterines paslaugas Jūsų verslui.

Buhalterinės paslaugos vidutinėms įmonėms  

Jei esate vidutinės įmonės direktorius arba finansų vadovas įmonėje, mes taip pat galime jums padėti. Mūsų patikrinta metodika gali sumažinti jūsų verslo pridėtines išlaidas iki 50%. Mes siūlome geriausią buhalterinių paslaugų paketą ir ekspertus, kurie ne tik padės sutvarkyti jūsų įmonės finansus bet ir pagelbės diegiant ir palaikant išmaniaja apskaitos programinę įrangą, kad galėtumėte toliau kurti jūsų įmonės augimo planus. Konsultacijos metu supažindinsime jus su buhalterinės apskaitos programa ir siūlomom buhalterijos paslaugoms, kurios padės efektyviai auginti jūsų turimą verslą.  Buhalterines paslaugas ir konsultacijas galime suteikti Kaune arba nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje


Apskaitos programa suteikia galimybę valdyti įvairias apskaitos užduotis – nuo pagrindinių sąskaitų ir sąskaitų faktūrų išrašymo iki išplėstinių, tokių kaip prekių atsargų, ataskaitų teikimo, pardavimo užsakymų valdymo ir kt.

Buhalterinės paslaugos stambioms įmonėms    

Dažniausiai didelis ir sėkmingas verslas žino savo trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus. Tačiau apskaita ir finansai yra ne visų mėgstamiausia kalba, todėl pastebime, kad šių tikslų peržiūra nėra paprasta net ir stambioms įmonėms. Kaip nepriklausomas patarėjas, „Joola” profesionalų komanda gali padėti jums, jūsų komandai ar kolektyvinio verslo savininkams, teikdama operatyvią pagalbą, pvz., apskaitos valdymo, analitines apžvalgas ir pelno prognozes; nuo strateginių konsultacijų iki restruktūrizavimo klausimų. Konsultaciju metu galime suteikti nešališkus patarimus leidžiančius lengviau suprasti savo įmonės finansinius klausimus, kad galėtumėte priimti geriausius sprendimus ir galėtumėte lengviau  pasiekti norimus tikslus.

Kodėl verta patikėti buhalterinę apskaitą išorinei įmonei?

Dažnai pradedančios įmonės negalvoja apie dokumentų ir buhalterijos tvarkymą, todėl kad manoma jog būtina samdyti buhalterį,ir galvojama kad tai tik papildomos nereikalingos išlaidos įmonei, todėl siekiant sutaupyti dažniausiai verslo pradžioje stengiamasi susitvarkyti patiems. Tačiau nėra teisinga manyti, kad negalima sau leisti verslo patarėjo įmonės buhalteriniais klausimais, nes buhalterines paslaugas galima gauti ir nesamdant papildomo darbuotojo.


Profesionalias buhalterines paslaugas teikianti įmonė visada skirs laiko atsakyti į visus rūpimus klausimus. Pirmą kartą suorganizavus pokalbį su buhalterine įmone svarbu atkreipti dėmesį, ar įmonė nusiteikus ilgalaikiam bendradarbiavimui, ar gilinasi į Jūsų veiklą, ar supranta visus veiklos niuansus ir tikslus, tik taip įmonė galės pasiūlyti patikimas buhalterines paslaugas Jūsų verslui.Taip bendros kalbos ir suvokimo dėka bus išgaunami geriausi rezultatai.


Augant jūsų įmonei, mokesčių ataskaitų dokumentų tvarkymas tampa vis sudėtingesnis ir varginantis, nes apima vis daugiau dalykų, įskaitant darbo užmokestį ar pelno ir nuostolių ataskaitų ruošimą. Už apskaitos įrašų teisingumą dažniausiai yra atsakingas žmogus išmanantis apskaitos politikos klausimus, tačiau buhalterines paslaugas teikianti įmonė yra daug efektyvesnis sprendimas, kuris taupo ne tik įmonės finansus, mokesčių mokėjimo klausimais, bet ir jūsų laiką. Patikėdami savo įmones buhalterinę apskaitą išorinėi buhalterijos tvarkymo įmonei galima pasijusti ramiai ir užtikrintai dėl įmonės kokybiškai vedamų ataskaitų ruošimo. Buhalterines paslaugas teikiančioje įmonėje dirba ne vienas specialistas todėl lengvai išanalizavę jūsų įmones vedama apskaitą padės jums suprasti jūsų gaunamas pajamas ir aiškiai parodys jūsų įmonės pinigų srautus bei verslo sezoniškumą. Kai dirbate su išorinę apskaitos įmone, jūs gaunate ne tik kokybiškas ir greitas buhalterines paslaugas bet ir prieigą prie profesionalių rinkos analitikų komandos.

Atsiliepimai apie mūsų buhalterines paslaugas

Žinome, kad svarbiausia yra mūsų laimingų ir patenkintų klientų atsiliepimai. Džiaugiamės, kad per ilgus buhalterinės apskaitos įmonės, įsikūrusios Kaune, gyvavimo metus pavyko sukaupti ne tik patirti bet ir ištikimų klientų ratą. 

 

Pateiksime kelis atsiliepimus mūsų klientų atsiliepimus apie mūsų buhalterines paslaugas:

 

– UAB Joola profesionalų komanda padėjo mūsų įmonei išbristi iš skolų. Kitaip tariant jie padėjo suprasti kas vyko ne taip mūsų versle, sulygino dabartinius apskaitos duomenis su ankstesniais apskaitos įrašais ir tinkamai paskirstė biudžetą. Rekomenduoju.

– Esu labai patenkintas šios įmonės paslaugomis, sutvarkė ne tik buhalteriją bet ir padėjo suprasti mokesčių sistemą. 

– Profesionali apskaitos įmonė, specialistai gerai išmano mokesčių įstatymus ir procedūras. Greitai pastebėjo pažeidimus ir užtikrino, kad apskaitos įrašai būtų nepriekaištingi, tad mano įmonė toliau gali gyvuoti laikantis visų reikalavimų, o aš mėgautis ramybe.

– Būdamas didelės įmonės savininkas nesitikėjau, kad kada teks susidurti su apskaitos problemomis, tačiau sparčiai augant kompanijai įmonės finansų komanda nebespėjo tvarkytis su užduotimis, tad kreipėmės į UAB Joola komanda.

– Džiaugiamės kad pasirinkome būtent šią įmonę. Konsultacijos metu paprastai paaiškino kas ir kaip ir greitai pasiūlė sprendimus kurie padėjo mums toliau sėkmingai auginti verslą.

Kodėl verta kreiptis į UAB „JOOLA“

Specializuotas buhalterines paslaugas Kaune teikianti įmonė “Joola” gerai išmano mokesčių įstatymus ir procedūras, todėl gali padėti įmonėms išvengti galimų buhalterinių apskaitos problemų. “Joola” specialistai greitai ir kokybiškai atlieka įmonės buhalterinės apskaitos analizę ir pastebi bet kokius pažeidimus. “Joola” gali užtikrinti, kad jūsų verslo apskaitos įrašai būtų nepriekaištingi, o jūs galėtumėte mėgautis ramybe ir toliau sėkmingai plėtoti savo verslą. Taip pat mūsų veiklos rizika yra apdrausta bendrosios civilinės atsakomybės draudimu, todėl patirti nekompensuojamu nuostolių tiesiog neįmanoma.

 

Susikoncentruokite į savo pagrindinę veiklą, o mes pasirūpinsime jūsų buhalterija!

Mūsų ekspertų rankose jūsų verslo buhalterija ir finansų valdymas, o jūs galėsite sutelkti dėmesį į savo pagrindinės veiklos plėtrą. Mūsų teikiamos buhalterinės paslaugos apima apskaitos, buhalterijos, ataskaitų teikimo ir darbo užmokesčio apskaitos paslaugas. Mūsų pagrindinis tikslas – integruoti, supaprastinti ir racionalizuoti mūsų klientų finansinius apskaitos procesus. Esame patikimas jūsų verslo buhalterinės apskaitos ir sėkmingo verslo partneris Lietuvoje.

 

– “Joola” komanda suteiks konkrečios rinkos patirties ir patarimų dėl apskaitos ir darbo užmokesčio, užsakomųjų paslaugų, mokesčių ir ataskaitų teikimo.

– Mūsų konsultantai padės nustatyti sritis, kuriose reikia nustatyti efektyvesnes procedūras, galbūt sumažinti išlaidas ar įdiegti technologijas, kurios supaprastintų ir automatizuotų jūsų įmonės veiklą.

– Suteikiame žinių apie apskaitos ir verslo valdymo sistemas kurios padės jums lengvai tikrinti savo finansinę būklę.

– Suprantame, kad mūsų klientai turi gauti tinkamas ataskaitas laiku, o mūsų buhalterinės paslaugos turi būti ne tik kokybiškos bet ir lanksčios.

Nuo ko priklauso buhalterinių paslaugų kaina?

Klientui pageidaujant, tvarkome visas ar dalį įmonės buhalterinės apskaitos. Ši paslauga apima dokumentų originalų įtraukimą į apskaitos registrus, avansines sąskaitas, banko dokumentus, registraciją, ilgalaikio turto ir atsargų apskaitą, darbo užmokesčio apskaičiavimą ir apskaitą, deklaracijų, ataskaitų VMI ir SODRAI rengimą ir pateikimą, finansinių ir mokesčių ataskaitų rengimą. Įmonės buhalterinė apskaita vedama naudojant kompiuterinę apskaitos programą. Šios paslaugos sąlygos ir įkainiai nustatomi suteiktų paslaugų sutartyje.

 

Suteiktų buhalterinių paslaugų kaina nustatoma kiekvienam klientui individualiai. Tačiau paslaugų kaina tiesiogiai priklauso nuo įmonės veiklos apimties ir teikiamų buhalterinių paslaugų skaičiaus, taip pat ar įmonei bus reikalinga kompiuterinė buhalterinė apskaitos sistema. 

 

Galima sudaryti fiksuota atsiskaitymą už teikiamas ilgalaikes ir tęstinumą turinčias buhalterines paslaugas, kaip kad pastovus įmonės buhalterijos tvarkymas. Taip pat galima atsiskaityti už faktiškai atliktus darbus ar suteiktas konsultacijas. Bet kokiu atveju, už patrauklią kainą, mes padėsime jūsų įmonei suteikdami geriausias buhalterines paslaugas ir rasime tinkamiausią apskaitos sistemos vedimo sprendimą.

 

Susisiekite su mumis šiandien ir suteikite sau daugiau laisvės.

volkan-olmez-aG-pvyMsbis-unsplash
Buhalteris skaičiuojantis pinigus
Buhalterinių paslaugų kainų skaičiavimas
Buhalteriniai skaičiavimai
Buhalterinių paslaugų kainų skaičiavimas
Buhalteriniai skaičiavimai stambiai įmonei
Kainų skaičiavimai pagal kliento poreikius