Pragma 3.2

Buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo programų paketas „Pragma“ skirtas įmonės apskaitos tvarkymui ir jos veiklos procesų valdymui. Programų paketas pritaikytas apskaitai tvarkyti visų nuosavybės formų bei įvairių veiklos sričių įmonėse. Sistema sukurta MS Access bazėje, dirbanti MS Windows 95/98/NT/2000/XP/Server 2003/Server 2003 R2/Vista/Server 2008/7/Server 2008 R2 operacinių sistemų aplinkoje.

„Pragma“ v3.2 standartinį paketą sudaro šie moduliai: atsargų apskaita, buhalterinė apskaita, darbo užmokesčio apskaita, ilgalaikio turto apskaita, filialinis ryšys, grafinis duomenų vaizdavimas ir finansinė analizė. Programa lengvai konfigūruojama pagal vartotojo poreikius, lanksti darbo su programa leidimų sistema. Yra pirminių dokumentų įvedimo ir koregavimo veiksmų protokolavimas. Duomenų teisingumas tikrinamas, naudojant programos testus.

Patogi vartotojo sąsaja, vaizdus ir lankstus duomenų pateikimas suvestinėse ir grafinėse ataskaitose, modulinė struktūra, pastovūs atnaujinimai ir greitas bei kvalifikuotas aptarnavimas – tai tik keletas iš priežasčių, kodėl daugiau nei 1 800 įmonių pasirinko verslo valdymo sistemą “Pragma”. Programų funkcionalumas užtikrina pritaikomumą praktiškai visose įmonių veiklos srityse. Pasirinkę “Pragma” Jūs gausite patogų ir funkcionalų įrankį, kuris padės laiku gauti reikiamą informaciją, sumažinti darbuotojų klaidas bei greitai reaguoti į rinkos pokyčius.