Buhalterinių paslaugų programėlė

Kaip buhalterinių paslaugų įmonė gali padėti sutaupyti?

Aukštos kokybės apskaitos paslaugos yra būtinos verslo lankstumui ir efektyvumui užtikrinti. Švari ir skaidri apskaita užtikrina sėkmingą verslo plėtrą ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą bei skatina pelną, mažina įvairias rizikas, padeda priimti geriausius verslo sprendimus. Vienas iš patrauklių būdų gauti aukštos kokybės paslaugas yra pasirinkti profesionalią apskaitos įmonę, kuri tiksliai ir skaidriai atliks visas reikalingas operacijas. Be to, tai taip pat puikus būdas sutaupyti pinigų, nes buhalterinės apskaitos paslaugos gali būti teikiamos sumokėjus iš anksto sutartus mokesčius arba sumokant už konkrečius atliktus darbus. Tokia specialistų komanda pasirūpins, kad visos buhalterinės paslaugos būtų atliktos laiku ir profesionaliai. Prieš atliekant užduotis, aptariama ir įsiklausoma į klientų lūkesčius, pasiūlomas optimaliausias paslaugos variantas, ir, žinoma, atsižvelgiama į visus tuo metu galiojančius įstatymus bei reikalavimus.

Įmonės, atsakingos už finansinę apskaitą, gali teikti klientams visas apskaitos paslaugas

Paprastai paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu. Tai ypač pasakytina apie įmones, veikiančias kituose miestuose ar kitose šalyse. Viena populiariausių paslaugų – didelio kruopštumo ir atsakomybės reikalaujanti darbo užmokesčio apskaita. Ji neatsiejama nuo bet kurios įmonės, kuri samdo ir arbina  darbuotojus. Šis apskaitos tipas apima darbo valandų apskaitą, darbo užmokesčio apskaičiavimą, su darbo užmokesčiu susijusių mokesčių apskaitą ir deklaravimą, elektroninės bankininkystės darbo užmokesčio mokėjimo duomenų rengimą, mokėjimo lapelių siuntimą ir kitas. Tačiau apskaitos įmonės gali suteikti daugiau. Tokią įmonę pasirinkę klientai visą finansinių paslaugų komplektą gali gauti iš vienų rankų.

Dažnai kyla klausimas, kodėl verta rinktis apskaitos įmonę, o ne samdyti buhalterį

Tačiau, paskaičiavus visus už ir prieš, dažniausiai nekyla jokių abejonių. Todėl įmonės, kruopščiai skaičiuojančios išlaidas, visada linkusios rinktis profesionalias apskaitos įmones. Štai keli argumentai, kuriuos reikia atsiminti, kad suprastumėte, jog apskaitos paslaugos yra naudingesnis patikimiems specialistams:

Įdarbinant buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančią įmonę nereikia mokėti mokesčių (gyventojų pajamų mokesčio, įsipareigojimų „Sodrai“ ir pan.), Kurie turi būti sumokėti kuriant atskirą finansininko poziciją. Įdarbinta įmonė kas mėnesį gaus fiksuotą atlyginimą už konkretų darbą. Jei reikės papildomų darbų, ta pati įmonė galės mokėti papildomus vienkartinius ar mėnesinius mokesčius.

Papildomas mokestis. Priimdami buhalterį į darbą, turite pasirūpinti jų darbo vietų įrengimu, priežiūra ir atnaujinimu, kvalifikacijos kėlimu ir apskaitos procedūromis – visa tai reikalauja daug pinigų, o tai reiškia papildomas išlaidas. Įmonės, teikiančios buhalterinės apskaitos paslaugas, pačios padengs šias išlaidas, todėl klientams papildomų išlaidų nepatirs.

Kadangi buhalterinę apskaitą tvarko ne vienas asmuo, o didelė ir profesionali komanda, susidūrus su tam tikromis problemomis, jas galima išspręsti kur kas greičiau nei vien pasamdyti buhalterį. Daugeliui skirtingų klientų apskaitos paslaugų įmonė gali rekomenduoti klientą kitam klientui. Tai reali galimybė susirasti naujų potencialių klientų.

Tags: No tags
0

Comments are closed.